VÝVOJ PROGRAMŮ, SOFTWARE, MOBILNÍCH APLIKACÍ

Připravíme a vyrobíme pro Váš záměr jakoukoliv komerční aplikaci, program, software s určením pro libovolnou platformu či zcela multiplatformní. Webové, mobilní, počítačový software, programy pro Windows či Mac s jakýkoliv zaměřením. Ovládáme veškeré technologie, máme praktické zkušenosti snad ze všech oborů od simulací, 3D, logistické, stavební aplikace, loterijní, herní, vsázkové, databázové, skladové, zpracovali jsme bankovní aplikace, stejně tak jako projekty s virtuální měnou nebo forexovými páry.Připravíme a navrhneme následný provoz včetně správy, aktualizací, nastavení pro plnohodnotné fungování včetně zaškolení např. externího managementu či marketingu.


Nabízíme moderních a intuitivní aplikace, programy či portály v širokém spektru s globálními ambicemi dokonale zajištěné servisem a zabezpečením. Máme několikaleté zkušenosti se stavbou a přípravou úspěšných záměrů v IT světě. 

Rozhodně nabízíme jak atraktivní zpracování, moderní styl tak funkční, bezpečný a precizní projekt se zárukou provozu.

Dále rádi pomůžeme při jeho propagaci a naplnění obchodního úspěchu. Počítejte s námi, jak s naším kreativním a inovátorským týmem, profesionálním programovacím centrem i marketingovou podporou.