ANIMOVANÉ HUDEBNÍ VIDEOKLIPY

Produkujeme a vyrábíme moderní počítačovou animací kompletní videoklipy pro široké použítí. Od méně ambiciózních, které lze prezentovat na internetu pro vlastní potřebu, představení ke svému portfoliu, až po dokonalá díla pro tuzemské či zahraniční televize a média.

S prolnutím dobré hudby, skvělým scénářem a zajímavým námětem celou muziku velmi zvýrazníme a poskytneme kapele či jednotlivci výbornou prezentaci i odrazový můstek do vyšších sfér hudební branže.

Dodáváme kompletní videoklipy přímo pro Vás, Váš styl - Vaše umění. Návrh scénáře, storyboard, realizace od prvotní fáze po finální postprodukci, zajištění vysílání, následný export a dodání pro televize, prezentaci na hudebních kanálech a celkový filmový management jak videoklipu, tak celé kapely či jednotlivce. Možností je i kombinace s kamerovým natáčením, popřípadě postprodukční úprava a doplnění animace do již natočeného materiálu. Jsme schopni nabídnout výrobu neobyčejného, ale i v případě nižších investic levného videoklipu s 2D grafikou nebo exkluzivnější propracovanost v 3D animaci jak pro začínající, tak pokročilejší interprety a kapely v té maximálně detailní kvalitě velkých videoklipů.