VÝROBA TELEVIZNÍCH SPOTŮ, REKLAM, UPOUTÁVEK A TRAILERŮ

Vytváříme animované televizní, sponzorské spoty, dále propagační animace výrobků, upoutávek, herních inter, trailerů, spoty propagující služby, či prezentaci i propagaci Vaší firmy, postupů (stavebních, inovačních, technologických), reklamy, animace pro webové stránky, animované televizní znělky, znělky televizních seriálů, intra a trailery k počítačovým hrám a další.Máme bohaté zkušenosti již od roku 2004, můžeme se pyšnit trvalou spoluprací např. s Alza.cz při výrobě maskota a spotů s Alzákem, RWE, Wienerberger, FN Motol a mnoha reklamními agenturami zajišťující výrobu pro společnosti zvučných jmen.

 


Veškeré projekty zpracováváme v počítačové animaci, kde nabízíme několik stylů včetně fotorealistických 3D modelů a scenérií, animace charakterů, maskotů v kombinaci s ilustracemi zboží aj. Vyrobíme v podstatě cokoliv a v jakékoliv stylu a formě.Naší zbraní je komplexnost služeb. In-house zpracováváme od kreativních návrhů, scénářů, storyboardů, následným animatikem či variant zpracování po finální postprodukci, dabing a zvukovou produkci. 


Výsledkem je export audiovizuálního souboru buď přímo pro mediální agentury nebo televizní produkce, dále i formát pro YouTube, Facebook aj. Rozhodně není překážkou i možnost 4K rozlišení, standardem fullHD. 

Dokonale zpracujeme i vizualizaci produktu, obalu ve fotorealistické kvalitě, vtipně, kreativně a s vysokým důrazem kvality nabídneme vkusné zpracování, které přinese divákovi víc než strohý reklamní spot.