PRODUKTOVÝ DESIGN A VIZUALIZACE

Vytvoříme profesionální vizualizaci jakéhokoliv výrobu ať už pro katalogy, designové studie, televizní reklamu či jakýkoliv účel.

Nabízíme designové studie, návrhy a zpracování s výjimečným vzhledem, ale i funkčností a nadčasovostí, použití netradičních materiálů, tvarů a celkovou revoluční myšlenkou a inovací. Připravíme kompletní koncepci od designu po možné konstrukční zpracování.Navrhneme téměř cokoliv od retro po futuristické ztvárnění, ať už jde o obal, design aplikace, prostě cokoliv... 

Zpracováváme design elektronických zařízení, ale také nábytku, světel, sedacích souprav, exkluzivních křesel, konstrukcí automobilů, designové studie staveb, ale zboží denní potřeby. Začínáme od 2D návrhu, skice, po 3D virtuální představu budoucího produktu, jsme Vám schopni nabídnout velmi vysoké a téměř reálné zpracování v počítačové grafice a animaci. Pokud máte vlastní nápad a chcete ho jen profesionálně upravit a prezentovat, vycházíme jak z technické dokumentace či jen obyčejných nákresů, jednoduchých požadavků, tak abychom Vám přiblížili reálnost vznikajícího objektu. V oblasti, kde je důležitá funkčnost nad designem, jsme schopni zajistit technické parametry a fyzikální procesy pro testování a důkladně tak předvést funkci a nedostatky vznikajícího produktu.Naopak tam kde vítězí vzhled a funkčnost je zaručena, jsme Vám schopni navrhnout výrobek z hlediska ergonomie a designu. Je to například u produktů elektroniky, mobily, monitory, dále produkty z plastu, skla, ocele, železa, různých slitin apod.