VÝROBA MOBILNÍCH HER PRO IOS, ANDROID, WINDOWS PHONE, VÝROBA APLIKACÍ

Specializujeme se na vyšší a rozsáhlejší projekty s globálními ambicemi v průmyslu mobilních her či aplikací pro iOS, Android a Windows. Pracujeme s kompletním interním týmem se specializací vývoje v enginech Unity Pro a Unreal. Tyto a jiné nástroje naší produkce používáme pro vývoj AAA+ her a máme s nimi velmi bohaté praktické zkušenosti.

Našimi klienty jsou herní distributoři, investorské skupiny nebo soukromé osoby či podniky, které tímto propagují své služby nebo rozšiřují své portfolio v podnikatelské činnosti. Herní trh s mobilními produkty dosahuje extrémních možností nejen v rámci finančních výnosů, ale z druhé strany má striktní pravidla a proto je dobré spolupracovat s velmi zkušenými.

V našem týmu zrealizujeme a vytvoříme mobilní hru, komplexní produkt, od návrhu, 3D grafiku, animace, programování, hudbu a zvukové efekty. Tvoříme mobilní hry a aplikace pro platformy iOS (iPhone/iPad), Android nebo Windows Phone od námětu, scénáře, obchodních předpokladů, prototypů až po finální dílo včetně marketingové podpory.

 
Samozřejmostí je i vývoj pro jiné platformy, web, Windows a Mac, Facebook, Amazon a další. Jsme stabilní a kvalitní tým pro kompletní vývoj jakéhokoliv projektu.

V našem týmu jsou od 2D grafiků, 3D grafiků se specializací na konkrétní formy (charaktery, technologické modely, exteriéry), animátoři, programátory specifických sektorů a specializací.

Naše praxe v s nástroji Unity Pro sahá už do roku 2009, samozřejmostí jsou jazyky typu C#, Java, Ruby apod.Mezi největší úspěchy můžeme zařadit velmi populární hru Soccerinho, která znamenala zcela jiný pohled na "fotbalovou" tématiku. Hra zasazená do staré Prahy, s originálními a reálnými herními situacemi. Do celkového portfolia zapadají i projekty zvučných jmen jako je Krteček či Bob a Bobek včetně dalších více jak deset úspěšných projektů, které jsme vyvinuli nebo na nich z majoritní části spolupracovali. 

Nenabízíme a nestavíme vývoj komerčních aplikací v "nahodilém" zpracování. Celý projekt uchopíme, vytvoříme studii projektu, business plán, vytvoříme průzkum trhu a nabídneme takové úpravy či takový koncept, který považujeme za konkurence schopný. Projekty duplicitní, kopírující či nízkorozpočtové jsou bez šance na úspěchu a takové projekty nestavíme.Nabízíme v našem studiu vývoj aplikací a tvorbu her v daleko širším poli možností a mezi hlavní lze jistě zahrnout následující:

  • v každém případě to je výborná grafická úroveň, cit pro detail, schopnost využití 3D prostoru, ale i praxe v oboru 2D dětské tvorby, grafiky a designu
  • víceleté praktické zkušenosti, rozsáhlejší projekty v rámci desítkách měsíců vývoje, komplexní tvorbu, organizaci a logistiku i u těch nejnáročnějších výzev a to vše pod jednou "střechou"
  • programátorské a analytické schopnosti i možnosti, využití fyzikální enginů, reálné využití funkční fyziky
  • precizní vedení projektu, plánování, stabilní aplikace, principy řízení výroby aplikací na vysoké úrovni
  • programování a kompletní výroba pro jakoukoliv platformu, zařízení iPhone/iPad (iOS), Android, Windows Phone, Web/Facebook, Windows/Mac a samozřejmě Steam či virtuální realitu (VR)
  • zkušenosti s multiplayerem, herními a komunikačními servery, umělou inteligencí
  • zabezpečení a bezpečnostní principy pro stabilní funkčnost celého díla
  • zkušenosti a programování v Ruby/PHP/Java na vysoké úrovni, e-commerce, portály, správa serverů, Game Center aj.
  • marketingové a obchodní procesy, starty a release projektů, kontakty a doporučení, nástroje pro obchodní úspěch projektů


Herní vývoj v našem studiu je nastaven na vysokou úroveň, kromě pesimisticky vypadajících vyšších nákladů dokážeme tuto menší negativní stránku kompenzovat dokonalými produkty, profesionálnějšími výstupem a silným produktem, který má své silné stránky konkurenceschopnosti na světové úrovni.