FIREMNÍ MASKOTI, 2D/3D POSTAVIČKY

Dodejte svému mediálnímu obrazu charakter 3D postavičky, vyrobíme Vám animovaného maskota pro Vaší firmu či projekt.

Kromě loga, které je v podstatě statickou prezentací nebo je omezeně využitelné, je druhou formou atraktivnějšího vizuálního stylu i maskot firmy. Díky kreativitě a tvorbě pomocí 3D počítačové animace může mít mnoho forem, od základního charakteru postav, po sci-fi či organické části, hmoty a cokoliv dalšího. Může jít o robota, mimozemšťana, zvířátko, ale i atraktivní formou ztvárněné postavy netradičním zpracováním v libovolné kreativitě.

3D animovaný maskot resp. postavička symbolizující Vaší firmu může vystupovat v reklamě, nabízet produkty, služby, ale i ztvárnit různé postupy např. průvodce interiérem, továrnou, znázornit postup prací, výroby či důležitých kroků bezpečnosti práce ať vtipnou či vážnou formou.

Meze tvorby a hranic se u nás nekladou, proto tuto formu středním a velkým firmám velmi doporučujeme pro rozvoj podpory a propagace svých služeb a utvářením vizuálního stylu a obrazu ve společnosti.Rádi Vám předvedeme možnosti této prezentace, cíleně navrhneme "postavičku" maskota v počítačové animaci přesně podle Vašeho portfolia a profilu firmy.