KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ IT BUSINESS, E-COMMERCE

Stavíme robustní, bezpečná a plně fungující obchodní elektronická řešení (e-commerce) unikátního a globálního charakteru včetně následné podpory a servisu. Máte-li myšlenku internetového projektu, internetového podnikání, připravujete podnikatelský záměr v informačních a mobilních technologií, začínáte v on-line podnikatelských aktivitách, nabídneme Vám naše komplexní a mnohaleté služby.

Jsme připraveni Váš projekt zrealizovat ve všech krocích jeho příprav, fáze konceptů, studií a průzkumů trhu. Vaší myšlenku rozvedeme do reálného záměru v profesionálním zpracování včetně začlenění nejmodernějších trendů v oblasti účinných nástrojů propagace a podpory marketingu v oboru elektronické komerce.Při vývoji klademe důraz na technickou vyspělost celého projektu, stabilní jádro, objektový vývoj, správné zprocesování objektů, funkcionalitu prvků, bezpečnost a robustní konstrukci celé aplikace včetně uživatelské intuitivnosti. Kromě samotného výsledku je projekt administračně i kooperačně veden nejmodernějšími nástroji projektového vedení a klient do této úrovně má přístup.

Kromě výše uvedených si dokážeme poradit i s grafickým designem, ať ve formě 2D nebo 3D grafiky a jistou nadřazenost proti úrovni low-cost projektů.