INTERAKTIVNÍ A INTERNETOVÉ PORTÁLY, 3D ON-LINE KONFIGURÁTORY

Kde statické obrázky, fotografie či videa končí, začíná možnost rozšířené interaktivity. Ať už jde o vývoj internetových her v prohlížeči nebo výroba aplikací či her pro Facebook, nabízíme také výrobu 3D konfigurátorů jako rozšířenou formu nad rámec fotografií.

V případě poptávky výroby e-commerce projektů a podnikání v informačních technologií, IT business je samostatný článek (zde). 

 


Nabízíme nové možnosti zobrazení, editovatelnost a upravitelnost 3D modelů pro internetové stránky, zobrazení v mobilních telefonech nebo tabletech. Potřebujete-li zobrazit jakýkoliv produkt detailněji, věrněji, moderně a v atraktivní formě s možností zobrazovat detaily, otáčet ve 3D, manipulovat, přiblížit, oddálit a prezentovat v reálném čase či v animaci on-line přímo na internetových stránkách jen v běžném internetovém prohlížeči bez dlouhého načítání či nízké kvality modelů jsou Vám naše služby k dispozici.

S objekty je možno individuálně otáčet, přibližovat, aktivovat různé procesy (otevírání, aktivace posunu, nějaké změny, zapnutí/vypnutí...), provádět průlety kamerou, plně manipulovat  nebo přehrát definovanou akci 3D modelu.

To vše v reálném čase bez nutnosti dlouhého vykreslování s plnohodnotnou funkčností tam, kde například Flash končí. Tuto technologii lze využít u běžného webhostingu a běžného internetového prohlížeče. Optimalizováno pro veškeré prohlížeče bez nutnosti instalace složitých programů či restartování počítače po instalaci.

Ideální pro zobrazení zboží v exkluzivní 3D technologii a tím ucelené a dokonalé představy pro potenciální klienty.