TVORBA 3D MODELŮ, 3D MODELOVÁNÍ

V případě, že podnikáte vlastní kroky ve 3D produkci, v herním průmyslu, potřebujete prostorovou vizualizaci 3D objektu nebo rádi byste 3D konfigurátor pro zobrazení 3D modelů zboží na webových stránkách, rádi Vám high-poly nebo low-poly modely dodáme v přesném měřítku a profesionální užití včetně animace. Samozřejmostí jsou i dodávky a výroba textur pro veškeré modely ve velmi detailním provedením případně vytvoření celé aplikace, programu či internetového portálu.

3D modely jsme schopni dodávat plně animovatelné i rigované pro další použití například ve 3D programech nebo herních enginech. Dlouhodobě spolupracujeme na dodávání 3D modelů či celkových scén, prostředí a prostoru mnoha tuzemským a zahraničním studiím.


Vyrobíme jakýkoliv model i dle technické dokumentace CAD/CAM, ale i obyčejné kresby, fotografie či skici v přesném měřítku výstupem může být i formát pro 3D tisk, se kterým máme taktéž praktické zkušenosti. Jako další alternativní exporty jsou videosekvence, animovaný spot nebo 3D model pro zobrazování a manipulaci, konfiguraci přes internet.Můžete využít i služby technologie 3D scanneru pro maximální detailnost i přesnost, a dále zprostředkujeme přesnou výrobu reálného prototypu. Tímto naše služby nekončí a můžeme od 3D návrhu spolupracovat až na dodání plnohodnotného a funkčního výrobku.