PORADENSTVÍ PRO INVESTORY, ANALÝZA V OBORU IT PROJEKTŮ

Investice do IT jsou velmi atraktivní, žádané, dokáží z minimální investice finanční i časové získat časem globální rozsah a mnohonásobné zúročení vstupních prostředků na hodnotě projektu, firmy či v následné ziskovosti projektu na výnosech a to i pasivně, bez náročné účasti investora.


Z druhé strany je to obor, který se rychle mění, mění svá pravidla a je velmi dynamický. Platí nepsaná i striktně daná pravidla, neúspěch může přijít velmi brzy a stačí k tomu jen pár chyb a nemusí jít zrovna o chyby technické.

Z interní statistiky víme, že 87% projektů se nedožije dokončení své realizace. V podstatě "umřou" ještě ve stádiu vývoje. Což je ten nejčernější scénář. Projekty následně zabijí dlouhodobá stagnace nebo ignorování aktuálních trendů, nedostatečný průzkum trhu a absolutní neznalost prostředí i marketingu.

Uvažujete-li o investování do IT a e-commerce, her či aplikací, vyberte si zkušeného partnera, vyberte si nás, kteří si prošli od roku 2004 mnoha projekty, velmi úspěšnými i méně úspěšnými, obnovenými, opravovanými a projekty, které musely vyvstat z popela.


Známe dokonale svůj obor, od vývoje aplikací, her, distribuci, marketing až po obchodní prostředí a celkový trh. Pohybujeme se v internetovém podnikání a projektech dnes a denně. 

Pokud se chcete pustit do podnikání, jejímž základem jsou informační technologie, kontaktujte nás a můžeme Vaše přání usměrnit do reálných faktů. 

Díky tomu, že se velmi aktivně podílíme na mnoha projektech, disponujeme též určitými atraktivními možnostmi, které jsou neveřejné, jsou ve fázi konceptu, studií a čekají na správného investora, partnera a zájemce. Čekají na svůj růst a rozvoj.

Máte-li zájem o investice, chcete-li investovat do nějakého atraktivního start-up, kontaktujte nás a pokusíme se Vám nabídnout ideální příležitost.

Z konkrétních služeb nabízíme:

  • Poradenství a ocenění v oblasti IT, revize, analýzy záměru projektu. 
  • Příprava projektů, vytvoření konceptu, průzkum trhu, udržitelnost a obchodní audit či studie proveditelnosti.
  • Technologický, logistický a softwarový audit.
  • Start-up resp. release strategii pro spuštění projektu, poradenství v oblasti vstupu na IT trh.
  • Výběr a doporučení investičních záměrů, ohodnocení rizik, audit nákladů a technologií.
  • Supervize projektů, kontrolní mechanizmy a převzetí projektů, migrace, změna vlastníka aj. 
  • Poradenství a legitimita v oboru licencí.