LEGITIMITA PRÁVNÍCH NOREM V OBLASTI LICENCÍ

Nabízíme poradenství a komplexní služby v oblasti licencí a licencování. Ať jde o licence k provozu jakýkoliv IT projektů, herních či využití licencovaných děl, známých autorských postaviček pro Váš záměr, jsme Vám plně k službám.

Kromě výše uvedeného řídíme, revidujeme či supervizujeme prodej IT projektů, aplikací, zajišťujeme licence pro provoz, pronájem a případné bezpečné zajištění řádného převodu a následného provozu e-commerce internetových projektů.

Další specializací je i legitimita provozu děl, které podléhají zákonům Evropské unie případně České republiky. Provoz, vývoj a realizace dovednostních her, technických her, sázkových her i loterií.

Obecně v České republice formy licence, udělování výhradní či nevýhradní, autorská práva apod., jsou velmi nedokonale v komerční sféře řešeny, dokonce i u velkých a středních projektů neexistuje řádné vypořádání s výrobcem, dodavatelem nebo ve vztahu kupující - prodávající, nájemce - pronajímatel je vše postaveno "na vodě".

Tato věc se projeví následně při problémech se státní správou nebo při úspěchu projektu jak bývá negativním zvykem, se ozve dodavatel, že má "potřebu" ještě nějaké "platby" nad rámec... Protože samy zajišťujeme licencování i nejznámějších českých či zahraničních brandů, v této sféře se velmi dobře orientujeme a tyto služby jsou Vám k dispozici.