Úvod

Jsme vývojářské, animační a grafické studio s více jak 12ti letou praxí. Mezi naše hlavní služby patří vývoj mobilních a počítačových her, e-commerce aplikací, 2D a 3D počítačová animace, výroba internetových portálů, obchodních projektů a mnoho dalších komplexních a doprovodných služeb.


Nabízíme komplexní produkci v oblasti herního průmyslu, výrobu mobilních a tabletových her pro iPhone/iPad i Android, vývoj Facebook aplikací a her, tvorba PC a MAC her, vývoj e-commerce projektů, internetových portálů, soutěží, loterií, interaktivních projektů a dále specializací rozsáhlými službami v oboru 2D a 3D počítačové animace a celkově vše kolem grafických služeb.


Záběr služeb je velmi rozsáhlý a v určitých bodech se témata tvorby prolínají, ale díky všem zkušenostem a mnohaletou praxí dokážeme produkovat a vytvářet jakákoliv díla globálních i menších rozměrů v celé šíři možností interaktivního a internetového světa.

Z herního průmyslu nabízíme jak tvorbu mobilních her pro jakékoliv platformy (iOS, Android, Windows Phone), tak PC a MAC např. i pro distribuci Steam. Využíváme nejmodernější technologie, enginy jako např. Unity Pro a nástroje, organizačně a kapacitně zvládneme jakýkoliv produkt globálních ambicií.

Z tvorby počítačové animace vyrábíme 3D filmy, trailer, upoutávky, promovidea např. pro reklamní účel v komunitním financováním (KickStarter, IndiaGoGo...), složité i názorné technologické simulace, televizní reklamy, propagační spoty, animované videoklipy a vše z 3D grafických služeb. Kromě 3D počítačové animace pracujeme i s 2D grafikou, naší specializací je dětská tvorba a mnoho rozdílných, ale populárních grafických stylů. Výrobu 2D nebo 3D grafiky kombinujeme s částí interaktivní a internetové tvorby, např. on-line 3D modely pro webové stránky, konfigurátory, 3D grafiku pro herní enginy, taktéž subdodávky grafických služeb (výroba 3D modelů) pro větší herní studia. Naše praktické znalosti využíváme v enginech Unity Pro, CryEngine či Unreal Development Kit.